woca_oleje_akcia_drevene_terasy

WOCA TERASOVÝ OLEJ

EXTERIEROVÝ TERASOVÝ OLEJ NA DREVENÉ TERASY WOCAje určený pre základné ošetřenie a údržbu nových a aj skôr olejovaných drevených povrchov, ako napr. terás, zahradného nábytku, obkladov atď.
Exteriérový olej WOCA se používá na tradičné druhy dreva, ako je borovica nebo smrek, ale aj na exotické dreviny, jako je drevo týk a mahagon,ipe,… . Exteriérový olej WOCA prírodný se doporučuje pro zdôraznnenie prírodnej farebnej štruktúry dreva. Pigmentové oleje sú ideálne pre osvěženie starých drevených povrchov, nakoľko obnovujú pôvodnú farbu dreva. Možná je aj zmena farby terasy, a to použitím napr. šedého, antracitového prípadne čierneho oleja. Špeciálne zloženie olejových komponentov na vodnej bázi zaisťuje riediteľnosť vodou a šetrnosť k životnému prostrediu. Olej vytvorí odolný povrch odpudzujúcí vodu i špinu a ochrání drevo proti pllesniam. Olej zdôrazní prirodzenú farbu a štrukturu dreva. Exteriérový olej WOCA je k dostaniu v prírodnom prevedení, tak v rade atraktivných odstieňov. Všetky varianty majú ochranu proti UV žiareniu.

Spotreba :8-12m2/L
WOCA olej na drevené terasy, farba TEAK
3L

Cena : 60,50€ s DPH
zľava 10 %
Cena po zľave 10 % :
54,45€ s DPH

v BRATISLAVE doprava ZDARMA
Stacks Image 5043

OSMO TERASOVÝ OLEJ

OSMO TERASOVÝ OLEJ BANGKIRAI

OSMO TERASOVÝ OLEJ BANGKIRAI

Do vonkajších priestorov - polomatné
Chráni, ošetruje a skrášľuje záhradný  nábytok a drevené plochy z   
ušľachtilých drevín
Vyhladzuje povrch dreva a odpudzuje vodu a nečistoty

Balenie 2,5 L
 
Spotreba:
1 lit. = cca 12 m2 (pri 2 náteroch)
OSMO olej na drevené terasy, farba Bangkirai
2,5 L

Cena : 72,55€ s DPH
zľava 5 %
Cena po zľave 5 % :
68,92€ s DPH

v BRATISLAVE doprava ZDARMA
Stacks Image 5072

ČISTIACI PROSTRIEDOK A ODŠEĎOVAČ DREVA

OSMO ČISTIČ DREVENÝCH TERÁS A ODŠEĎOVAČ

Vysoko účinný špeciálny čistiaci prostriedok na oživenie a čistenie zašednutého dreva. Prírodný charakter nezvetraného dreva bude znovu obnovený, svieži, teplý farebný odtieň sa viditeľne obnoví. Obzvlášť sa doporučuje pre drevené plochy, terasy, drevené fasády a podobné plochy. Jednoduché použitie, bez zápachu, biologicky odbúrateľný. 

Vysoko účinný špeciálny čistič vo forme koncentrátu.
Osmo čistiaci prostriedok na drevené terasy je vysoko účinný čistiaci koncentrát, vhodný na čistenie neošetrených ale aj naolejovaných drevených terás.
Používa sa na čistenie rôznich drevených povrchov v exteriéry ako sú terasy, záhradný nábytok, prístrešky, ploty.
Aplikácia: Riediť vodou v pomere 1:25 až maximálne 1:1 záleží od stupňu znečistenia. Povrch vydrhnúť kartáčom v smere vlákiem dreva, následne spláchnúť vodou.
POZNAMKA: Zabráňte priamemu styku s úžitkovými alebo okrasnými rastlinami. Pre obnovenie/úpravu už zašednutých plôch odporúčame použiť Osmo Odšedovač dreva - gel na odstránenie zašednutia. Po zaschnutí odporúčame aplikovať finálny náter vrstvou pigmentovaných Osmo olejov na terasy (npr. Osmo olej na bangkirai, Osmo olej na smrek atd.)OSMO ČISTIČ A ODŠEĎOVAČ

1,5 L

CENA : 22,80 € s DPH /ks